אימון עסקי בקטנה

אימון עסקי בקטנה-שומר אותך בפוקוס על פיתוח העסק, בקצב שלך.

לאחרונה אני שומע יותר ויותר בעלי עסקים שנמצאים בדילמה לגבי האם לקחת שירותי מאמן עסקי. מצד אחד, הם כבר מבינים שהם זקוקים לעין חיצונית מקצועית ולמישהו שיעזור להם לעבור את המשוכה. מצד שני, אימון עסקי הוא תהליך שדורש מחויבות גבוהה, זמן בלו"ז ומשאבים לא מבוטלים. מה שלא תמיד מתאפשר.

אז מה עושים? מוותרים. ממשיכים להסתובב, בדד, בתוך אותו מעגל.

בדד, בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום 🙂 ( ז.ארגוב ).

למזלנו, החיים הם לא שחור או לבן.

מועדון "אימון עסקי בקטנה" הוא בדיוק התשובה.

החברות במועדון תעזור לך להיות בפוקוס על המשימות בניהול העסק ותשים את העסק שלך במסלול התפתחות קבוע.

מאמן אישי עסקי מתאים לכל בעל עסק ששואף לצמוח ולהתפתח, ברמה האישית והמקצועית כאחת. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מאמן עסקי מומלץ לא קל למצוא. מה שצריך לחפש הוא מאמן אישי לעסקים שהיה בדיוק במקום שבו אתם נמצאים.

אתם מחפשים מאמנים עסקיים שמכירים את הלחצים היומיומיים המטורפים של בעל עסק ומנהל, שיודעים מה זה להקים ולנהל חברה ועסק, שחוו בעצמם הצלחות וכישלונות, שהתמודדו עם אתגרים, ושהטיפים שלהם לא מגיעים מתוך ספרים שאפשר לקנות בכל חנות.

מנטורינג ואימון מנהלים ועסקים

כאשר מדברים על אימון מנהלים ובעלי עסקים או executive coaching, מתכוונים ליישום של מתודולוגיית האימון בתחומי הניהול. מה שאנחנו רוצים להשיג בתהליך היא לקדם את ההצלחה של בעל העסק או המנהל, וכמובן לרתום אותה להצלחה של החברה או העסק. מדובר בתהליך ממוקד מטרות, המותאמות ספציפית לכל בעל עסק או מנהל לפי היעדים שנכונים לו.

כידוע, שדרה ניהולית מוצלחת היא הבסיס לצמיחה עסקית. המנהלים מובילים לניהול נכון וחכמה יותר, ולכן השקעה בשדרת הניהול מביאה "החזר גבוה". אין זה משנה אם מדובר במנהל צעיר ומתחיל, או במנהל וותיק, במנהל מחלקה זוטר או במנכ"ל, בבעל עסק בינוני או עצמאי בעסק משפחתי – כל אחד צריך מישהו שבאמת יקשיב לו.

צריך את האחד שישאל את השאלות הנכונות, שיזהה את נקודות העיוורון, שידע להאיר את האזורים החשוכים, שיחזק וישפר את נקודות התורפה, ושיעשה את כל זה בגישה מקצועית לעילא. בסופו של דבר, החיבור בין הערכים, החוזקות והרצונות של המנהל, הוא שהופך אותו לנכס ארגוני משמעותי.

מה זה מנטורינג למנהלים ובעלי עסקים?

מנטורינג למנהלים ובעלי עסקים הוא תהליך של יחסים אישיים, המתפתחים בין מנהל מנוסה (מנטור) לבין מנהל פחות מנוסה, שבמסגרתו המנטור מעניק הכוונה, תמיכה וייעוץ לאורך תקופה מוגדרת.

ועכשיו, שימו לב! מציאת מנטור עסקי היא לא מובנת מאליה. לא כל יועץ עסקי ולא כל מאמן מנהלים, יכול להיות מנטור עסקי. לא כל אחד יכול להציע את החבילה השלמה. מנטור עסקי לעסק הוא בן אדם שמביא המון ניסיון מהשטח, כזה שאי אפשר למצוא באיזה קורס או בספרים. אני יודע את זה, כי אני הייתי שם. הייתי שכיר בכיר, הקמת רשת מהגדולות בארץ, ואני בעל שלוש חברות. אני לא מגיע אליכם עם תואר וקורס בלבד, אלא עם הדבר האמיתי.

כן, אני יודע על מה אני מדבר. חוויתי לחצים של מנכ"ל ושל יו"ר, של בעל חברה העומד בקשיים גדולים, כמו בקורונה. אני מבין את התחושה הבודדת של המנהל הבכיר או בעל העסק. לעמוד בראש הפירמידה זה להיות לבד. זהו, אין עם מי להתייעץ. חוץ מאשר עם מנטור עסקי מומלץ, כמובן.

יש סיבות טובות מאוד לקחת מנטור פיתוח עסקי. קודם כל, הוא מביא איתו פרקטיקה וידע שאתם לא מכירים. גם המנכ"ל הטוב ביותר מתבשל עם הזמן בביצה של עצמו, ולא מתוודע לידע שהולך ומתפתח, או לפרקטיקות הנהוגות בחברות אחרות. נכון, בחברות בינלאומית קיים שיתוף של ידע ושגרות עבודת המתפתחים כל הזמן, וגם ההנהלה נעזרת בחברת ייעוץ חיצונית. אבל ההזדמנות הזאת אינה פתוח בני מנהל של חברה מקומית, וכאן המנטור נכנס לתמונה.

בתהליך הזה, שמבוסס על יחסים אישיים, אתם מקבלים את הקול על האוזן, את ה- "לוחש למנהלים". אתם מקבלים הזדמנות ללמוד ממנהל מנוסה שעבר אתגרים דומים לאורך הקריירה שלו. אתם מקבלים משוב בונה על התפקוד וההתנהגות, מה שמשפר את נקודות התורפה. ואתם מקבלים תמיכה רגשית וחיזוק לאורך התהליך, כולל חיזוק של המוטיבציה שמשפרת את הביצועים לאורך זמן, וזאת רק ההתחלה.

רוצים עוד? בבקשה:

  • פיתוח מיומנויות ניהוליות: המנטור יכול לסייע לפתח ולשפר מיומנויות ניהוליות חיוניות, כגון תקשורת, קבלת החלטות, ניהול זמן, ניהול משא ומתן, ניהול צוותים ועוד.
  • פיתוח אישי: המנטור יכול לסייע לפתח מודעות עצמית, ביטחון עצמי, אינטליגנציה רגשית וגמישות מחשבתית.
  • התמודדות עם אתגרים: המנטור יכול לסייע להתמודד עם אתגרים מקצועיים ואישיים, כגון קשיים בניהול עובדים, קבלת החלטות קשות, איזון בין עבודה לחיים אישיים ועוד.
  • פיתוח קריירה: המנטור יכול לסייע לתכנן את הדרך המקצועית, להציב יעדים ולקבל החלטות קריירה מושכלות.
  • הרחבת רשת קשרים: המנטור יכול לסייע להרחיב את רשת הקשרים שלכם בתחום המקצועי.

 

דברו איתי ונצא לדרך

בשורה התחתונה, ליווי לעסקים ולמנהלים לוקחים ממי שיודע על מה הוא מדבר. כמי שנותן ליווי עסקי לעסקים אני רואה מדי יום את ההתפתחות המשמעותית של אנשים, גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית, ואיך העסק ויכולות הניהול שלהם מקבלים דחיפה גדולה קדימה.

התהליך מתאים לכל מנהל ובעל עסק באשר הוא, בין אם ליווי לאנשי עסקים, ליווי פיננסי לעסקים או ליווי עסקים משפחתיים, ובין אם מנטורינג, אימון או ייעוץ עסקי לעסקים. אז אם אתם מחפשים ליווי עסקי לעסקים, ליווי למנהלים או ליווי אנשי עסקים, אל תהססו לפנות אליי. תתקשרו, נדבר, נכיר אחד את השני, ואם תרצו – נצא לדרך.

דברו איתי בטלפון 054-3170824 או קבעו פגישה דרך דף צור קשר באתר.

דילוג לתוכן